Меню Закрыть

Про аудиторську фірму “Фосстіс-Аудит”

ТОВ Аудиторська фірма «Фосстіс-Аудит» була створена в 1995 році і динамічно розвивається на ринку аудиторських і бухгалтерських послуг. За час свого існування ми зуміли підібрати згуртований і кваліфікований штат співробітників, впровадити внутрішньофірмову систему контролю якості і заслужити довіру у значної кількості клієнтів, які прийняли рішення про співпрацю з нами.

На підставі Рішення Аудиторської палати України від 28.11.2013 року №283 / 4 Аудиторська фірма «Фосстіс-Аудит» отримала Свідоцтво про відповідність системи контролю якості.

Високопрофесійні знання, підготовка та досвід наших співробітників - це головне, що компанія пропонує своїм замовникам. У компанії працюють сертифіковані аудитори, юристи, консультанти, які мають вищу економічну, юридичну освіту, знання і величезний досвід роботи в сфері аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, які присвятили свою кар'єру вирішенню проблем, з якими стикаються сьогодні українські підприємства. Висока якість послуг «Фосстіс-Аудит» нерозривно пов'язана з розвитком потенціалу її співробітників.

Компанія здійснює постійні інвестиції в підвищення професійних знань своїх співробітників і сприяє обміну знаннями і досвідом між ними.

 

Наші конкурентні переваги:

  • високий професіоналізм співробітників з багаторічним досвідом надання аудиторських і консультаційних послуг;
  • володіння специфікою діяльності підприємств у багатьох галузях промисловості і невиробничої сфери;
  • вигідне поєднання високої якості послуг і гнучкої цінової політики;
  • застосування відпрацьованих методик надання послуг і контролю якості, які базуються на українських і міжнародних правилах і стандартах;
  • індивідуальний підхід до кожного Клієнта і своєчасне вирішення поставлених завдань.

 

Документація

Свідоцтво про відповідність системи контролю якості

Договір страхування цивільно-правової відповідальності